Profesionalus debiutasArgentinos Primera División for Independiente, sulaukęs 15 metų 35 dienų
PozicijaPuolėjas
Treneris / mentoriusRicardo Bochini
Recardo Bochini
Įrašai (pagrindiniai)• 2003 m. Liepos 5 d. Jis tapo jauniausiu futbolininku, debiutavusiu Argentinos „Primera División“, būdamas 15 metų ir 35 dienų amžiaus.
• 2007 m. FIFA U-20 pasaulio taurėje Agüero įmušė 6 įvarčius ir laimėjo turnyro „Auksinį batą“. Jis laimėjo net „Auksinį kamuolį“ kaip geriausią turnyro žaidėją.
• 2010-11-11 sezone žaisdamas Madrido „Atlético“ klube jis įmušė savo pirmąjį „hat-trick“ prieš Maljorką.
• Žaidimas „Premier“ lygos klube „Manchester City“. Jis pelnė 105 įvarčius per 152 rungtynes. Jis turėjo aukščiausią įvarčių per minutę santykį „Premier“ lygos varžybų istorijoje nuo pat jų įkūrimo 1992 m., Vidutiniškai įmušdamas po vieną įvartį kas 109 minutes.
• Jis yra bendras rekordininkas, nes daugiausiai įvarčių per vieną „Premier“ lygos mačą pasiekė net greičiausias - penkis įvarčius per 23 minutes ir 34 sekundes rungtynių laiko.
• Jis yra aukščiausias Pietų Amerikos įvarčių krepšininkas „Premier“ lygos istorijoje.
• 2015 m. „Copa America“ San Chuane prieš Boliviją jis įmušė savo pirmąjį „International hat-trick“ pergale 5: 0.
Karjeros posūkis• Kai jis tapo rezultatyviausiu ir geriausiu turnyro žaidėju 2007 m. FIFA U-20 pasaulio taurėje.
PomėgiaiKlausau Kumbijos muzikos
GinčaiPer savo „Atlético“ karjerą 2006 m. Spalio 14 d. Naudodamas rankas jis pelnė pergalingą įvartį prieš „Recreativo de Huelva“ - tik antrą įvartį klube.
Mėgstamiausi dalykai
Megstamiausias maistasArgentinos kepsninė
Merginos, šeima ir dar daugiau
Šeiminė padėtisIšsiskyrė 2012 metais po ketverių metų kartu su Gianinna Maradona.
Giannina Maradona ir Sergio Aguero su sūnumi
Reikalai / draugėsKarina Tejeda (2014)
Karina Tejeda
ŽmonaGianinna Maradona (išsiskyrusi 2012 m.)

• Ar Sergio Agüero geria alkoholį?: Taip
  • Slapyvardis Sergio yra Kunas, kuris rodomas ant jo marškinėlių, jį davė jo seneliai iš Sergio mėgstamos T.V programos „Kum-Kum“.
  • Savo autobiografijoje „Born to Rise“ jis apibūdino Leonelį Messi kaip brolį.

Sergio Aguero su Leoneliu Messi

• Dešinės rankos viduje Agüero turi tatuiruotę, užrašytą Tengwar.
  • Agüero laikomas vienu geriausių puolėjų pasaulyje. Per savo futbolininko karjerą jis įmušė daugiau nei 200 įvarčių.
  • Jis padėjo Argentinai iškovoti aukso medalį 2008 m. Pekino olimpinėse žaidynėse prieš Braziliją rezultatu 3: 0, kuriame Agüero įmušė du įvarčius.
  • Jis yra jauniausias žaidėjas, debiutavęs futbole, būdamas 15 metų ir 35 dienų, sumušęs anksčiau Diego Maradonos turėtą rekordą.
  • Jis apsigyveno su Giannina Maradona (Diego Maradonos dukra) 2009 m. Tačiau pora išsiskyrė 2012 m. Jie turi sūnų Benjaminą.
  • Po 44 metų su Agüero įvarčiu „Manchester City“ 2011 metais iškovojo pirmosios lygos titulą.